مشکل هنگ کردن و متوقف شدن برنامه تلگرام

سلام
تلگرام من هنگ کرده و تا وارد برنامه میشم  واسم پیام میاد که تلگرام متوقف شده ! و حتی وقتی که  در تلگرام هم نیستم میگه تلگرام متوقف شده ، میشه به من کمک کنید؟ چه کار باید بکنم درست بشه!

minoo کاربر عادی ‎پرسیده شد در در آذر ۱۷, ۱۳۹۴ تلفن همراه.
‎بهترین پاسخ

سلام
این خطا یکی از مشکلات اندروید هست که می تونه برای هر برنامه ای بی افته! برای شما این پیام توقف برنامه برای تلگرام رخ داده! یه سری راه کار هست که می تونید مرحله به مرحله انجام بدید!
اولین کاری که می تونید بکنید اینکه حافظه پنهان یا همون Cache تلگرام رو پاک کنید! بیشترین این خطا از خراب شدن این حافظه پنهان رخ میده! برای پاک کردن حافظه پنهان تلگرام به تنظیمات گوشی برید، سپس به بخش App یا همون برنامه برید! تو لیست برنامه تلگرام رو پیدا کنید و باز کنید،  در اینجا پاک کردن حافظه پنهان داره ( clear cache) این گزینه رو بزنید. این گام اول بود، تست کنید اگه باز هم مشکل داشت، دوباره به این مسیر بیاد و اینبار  پاک کردن دیتا (clear data) رو انتخاب کنید، توجه داشته باشید که با این کار اطلاعات ورود شما در تلگرام پاک میشه ولی مشکلی نیست! با وارد کردن دوباره شماره تلفن تمام پیام ها و گروه ها و کانال ها شما به همون صورتی که بودن بر می گرده.
اگه با موارد بالا مشکل شما حل نشد! برنامه تلگرام رو پاک کنید و دوباره نصب کنید! همان طور که در بالا گفتم چیزی از تلگرام شما پاک نمیشه به غیر از سکرت چت! سعی کنید اخرین ورژن تلگرام رو نصب کنید!
اگه باز هم مشکل شما حل نشد، مشکل از اندروید و گوشی شماست و گوشی شما نیاز به یک فاکتوری رست داره، از اطلاعات خود یه نسخه پشتیبان بگیرد و گوشی رو فاکتوری رست کنید!
البته همانطور که گفتم این اخرین راه حله و به احتمال زیاد با موارد بالا مشکل شما حل خواهد شد!
موفق باشید :)

mehdi6404 مدیر Answered در آذر ۱۷, ۱۳۹۴.

سلام خسته نباشید ، اپی که من بجای تلگرام ازش استفاده میکنم تلگرام ایکسه دلیلشم اینه که میشه چندتا اکانت و همزمان باهم تو ی اپ داشت ، الان دو روزه اتفاقی که واسه یکی از کاربرا افتاده برای منم میوفته ، مدام پیام ارور تلگرام ایکس میاد ک متوقف شده و متاسفانه برنامرو نمیتونم باز کنم ، راه حل هاتونو خوندم و اون کلیر دیتا و کچ و انجام دادم ولی یه مشکلی هست که چندتا از اکانتای من مجازی هستن و اگه پاک یا لاگ اوت شن نمیتونم برشون گردونم

الان راهی جز چیزایی که قبلاً گفتین هست تا من اکانتامو برگردونم ؟
Ferily کاربر عادی Answered در آبان ۱, ۱۳۹۷.

اگه کش تلگرام رواز تنظیمات گوشی پاک کنی اتفاقی واسه اکانت هات پیش نمیاد، ولی اگه دیتا رو از تنظیمات پاک کنی، تمام اکانت ها لاگ اوت !

hadi68 کاربر عادی Answered در آبان ۲, ۱۳۹۷.

نه کش و پاک نکردم فقط دیتا رو پاک کردم
ولی درست نشد ، هنوزم وقتی وارد برنامه میشم ارور میده میاد بیرون
برنامرم نمیتونم پاک کنم چون اکانتام می‌پرن و دیگه بهشون دسترسی ندارم

Ferily کاربر عادی Answered در آبان ۲, ۱۳۹۷.

راه حل مشکلتون رو نمی دونم، ولی همین که دیتا (data) رو پاک کردین اطلاعات اکانت تلگرام رو از دست دادین. اگه کش (cache) رو پاک می کردین ممکن بود امیدی باشه!

hadi68 کاربر عادی Answered در آبان ۲, ۱۳۹۷.

اگه بجاش کش پاک میشد چجوری میشد درستش کرد

Ferily کاربر عادی Answered در آبان ۲, ۱۳۹۷.

فیلترینگ!

samane کاربر عادی Answered در فروردین ۲۵, ۱۳۹۸.

‎جواب شما

‎با پرسش سوال خود شما با privacy policy and قوانین این سایت موافقت کرده اید‫.‬